Team Norway Coed inviterer til Stunt Clinic/camp i Tigershallen 25. – 26. november 2023.
Dørene åpner kl 10.30. Campen varer fra kl 11.00 – 15.00 både lørdag og søndag.
Adresse: Gamleveien 88, 1461 Rasta (inngang via parkeringshuset 2 etg.)
Alle er velkomne til å melde seg på uavhengig om du er helt ny i idretten eller erfaren. Campen passer til flyere, baser eller bakpersoner som ønsker å prøve nye skills, utvikle seg eller bare er nysgjerrig på Coed kategorien.
Du trenger ikke en gruppe eller PS-partner for å melde deg på.
Denne helgen skal vi ha det gøy og kjenne på mestringsfølelse, samt skape nye bekjentskaper, motivasjon og glede man kan ta med seg hjem til egen klubb.
Hovedfokus vil være på stunting, men vi vil også instruere innen turn og pyramider gjennom helgen.
Alle landslagsutøvere vil være aktive trenere som vil stunte med alle påmeldte hele helgen!
Aldersgrense: 10 år
Pris:
- 600kr for 1 dag
- 950 kr for 2 dager
Mat:
Det vil bli lagt opp til en kort pause ca kl 13. På denne campen er det ikke inkludert mat, så vi anbefaler alle å ha med egen lunsj.
Tigerskiosken vil være åpen hele helgen. Her kan man få kjøpt lett mat, frukt, barer, drikke, kaffe og te.
Påmelding:
All påmelding via link; Stunt Clinic med Team Norway Coed! (deltager.no) Påmelding åpner 23. oktober kl 0800.
Velkommen til Stunt Clinic med Team Norway Coed! 🙂