For generelle forespørsler, ta kontakt på: NAIF@AMERIKANSKEIDRETTER.NO

For lisensspørsmål, ta kontakt med din medlemsklubb.
For spørsmål angående opprettelse av ny klubb/gruppe i fleridrettslag, klikk her.

Jostein Schjølberg Larsen

Idrettskoordinator


– Aktivitetsadministrasjon disk og lacrosse
– Lisens og overganger
– Utstyrsansvarlig

Tlf: 915 22 776
Epost: jsl@nif.idrett.no

Karina Heggeli

Idrettskoordinator


– Aktivitetsadministrasjon cheer
– Lisens og overganger
– Klubbutvikling

Tlf: 913 87 034
Epost: karina.heggeli@nif.idrett.no

Daniela Ohnstad

Utviklingsansvarlig, cheer


– Fagansvarlig
– Trenerutvikling
– Breddeaktivitet, kurs, samlinger

Tlf: 986 66 494
Epost: daniela.ohnstad@nif.idrett.no

Marie Solhaug

Driftsansvarlig, amerikansk fotball


– Serie- og konkurranseansvarlig
– Dommerutvikling
– Klubbutvikling og Ungdomsløftet

Tlf: 906 87 012
Epost: marie.solhaug@nif.idrett.no

Jørgen Benestad-Johansen

Utviklingsansvarlig, amerikansk fotball


– Fagansvarlig
– Trenerutvikling
– Breddeaktivitet, kurs, samlinger

Tlf: 909 90 809
Epost: jbj@nif.idrett.no

Erik Hammer Staalesen

Utviklingsansvarlig, disksport


– Fagansvarlig
– Trenerutvikling
– Breddeaktivitet, kurs, samlinger

Tlf: 414 09 500
Epost: erik.h.staalesen@nif.idrett.no

Nadja Olsen

Økonomiansvarlig


– Budsjett, regnskap og økonomistyring
– Inngående og utgående faktura
– Lønn, honorar, Expense og Visma

Tlf: 415 45 895
Epost: nadja.olsen@nif.idrett.no

Thea Halgard

Organisasjonsansvarlig


– Organisasjonsutvikling
– Web, IT, sosiale medier
– Prosjektleder NM Cheer

Tlf: 468 32 658
Epost: thea.halgard@nif.idrett.no

Thomas Kejser-Lervik

Sportsdirektør NAIF


– Leder sportslig virksomhet
– Landslag og toppidrett
– Talentutvikling

Tlf: 992 07 000
Epost: tkl@nif.idrett.no

Tone Sparby

Generalsekretær, daglig leder


– Daglig leder
– Internasjonale relasjoner
– Antidoping

Tlf: 472 01 596
Epost: tone.sparby@nif.idrett.no